Lot 202 / Halny - Remigiusz Mróz - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lot 202 / Halny (pakiet)

  • Promocja
    image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment

Lot 202 / Halny - opis produktu:

Lot 202 / Halny - o czym jest?

Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Lot 202 / Halny, od Remigiusz Mróz. Lot 202 / Halny spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Remigiusz Mróz. Nie będziesz żałował! Lot 202 / Halny i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Halny: Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza.
Lot 202: z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu... Rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach.
Trzymające w napięciu thrillery autora bestsellerów!
Dwie powieści najpopularniejszego polskiego pisarza, autora bestsellerów, Remigiusza Mroza!

Lot 202 / Halny - opinie

Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Lot 202 / Halny, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Lot 202 / Halny - Remigiusz Mróz to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Lot 202 / Halny nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Lot 202 / Halny, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Remigiusz Mróz i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!

Pakiet Lot 202 / Halny pochodzi z wydawnictwa Filia. Autorem książek jest Remigiusz Mróz. Należy do gatunków: pakiety, sensacja, kryminał, policyjny, polskie kryminały, thriller. Książka Lot 202 / Halny liczy 992 stron. Jej wymiary to 135x205. Oprawa jest miękka Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Remigiusz Mróz - przeczytaj też

-45% Bestseller Afekt
-35% Bestseller Ekstremista
-34% Bestseller Halny
-40% Bestseller Wybaczam Ci
Wybaczam Ci 25,75 zł 42.90
Dodaj do koszyka

RECENZJE - Książka - Lot 202 / Halny

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
  • 5
    0
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: