SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak działa mój mózg Jak lepiej go zrozumieć i utrzymać w zdrowiu

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Difin
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 164
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy twoja pamięć jest taka sama jak kilka lat temu lub czy popełniasz ?głupie błędy?? Czy zdarza ci się szukać właściwego słowa lub masz wrażenie, że twoje myślenie jest wolniejsze niż kiedyś? Rozmawiasz o tym ze znajomymi lub ze współmałżonkiem, ale oni albo nic nie zauważyli, albo zbywają cię, mówiąc, że po prostu ?się starzejesz?. Nadal masz wrażenie, że nie funkcjonujesz już tak dobrze jak kilka lat temu, więc idziesz do lekarza. Lekarz zleca wykonanie rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej, ale wynik jest prawidłowy. Po pewnym czasie możesz zacząć myśleć, że coś jest z tobą ?nie tak?, że tylko ty to widzisz i zastanawiasz się, czy nie ?zwariowałeś?. Spokojnie! Nie jesteś szalony, a ta książka jest właśnie dla ciebie.

Celem książki, wynikającej z ponad trzydziestoletniego doświadczenia autorki jako neuropsychologa, jest wyjaśnienie, w jaki sposób ocena neuropsychologiczna może pomóc ci zrozumieć, jak działa twój mózg, abyś mógł w pełni wykorzystać swój potencjał i/lub może pomóc ci wyleczyć się po urazie mózgu lub uprać się z innymi problemami czy chorobami z tym związanymi. Autorka dzieli się kilkoma swoimi ulubionymi pomysłami i praktykami dotyczącymi poprawy i utrzymania zdrowia twojego mózgu, które wykorzystuje w swojej praktyce klinicznej i w życiu codziennym.

Wersja angielska książki dr Barbary Koltuskiej-Haskin pt. How My Brain Works, A Guide to Understanding it Better and Keeping it Healthy zdobyła siedem nagród w USA, dwie nagrody międzynarodowe i pięć nagród krajowych. Jest finalistką m.in.: International Book Awards 2021; New Mexico/Arizona Book Awards, New York City Big Book Awards; Independent Author Network Book of the Year; Royal Dragonfly Book Awards 2021 (I miejsce); Readers Favorite 2021 International Book Awards (srebrny medal).
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  różne,  książki o mózgu,  Popularnonaukowe
Wydawnictwo: Difin
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 0x0
Liczba stron: 164
ISBN: 9788382702132
Wprowadzono: 06.07.2023

RECENZJE - książki - Jak działa mój mózg Jak lepiej go zrozumieć i utrzymać w zdrowiu - Barbara Koltuska-Haskin

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: