SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Handel i finanse międzynarodowe w świetle wyzwań XXI wieku

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo CeDeWu
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 270
  • Wysyłamy w 24h
  • IPP kod Lato25 produkty

Opis produktu:

Globalizacja jest procesem związanym z wieloma wyzwaniami zarówno w obszarze działalności gospodarek światowych, jak i wszystkich podmiotów (indywidualnych i instytucjonalnych) w nich funkcjonujących. Niesie za sobą możliwości szybkiego rozwoju, dostępu do informacji oraz osiągania lepszych efektów ekonomicznych. Jej wpływ może być związany także z pewnymi ograniczeniami oraz negatywnymi skutkami, z którymi spotykają się podmioty na rynku.Monografia stanowi próbę przedstawienia wieloaspektowości i złożoności funkcjonowania przedsiębiorstw w globalnej wiosce. Jej Autorzy prezentują różnorodne zagadnienia zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym, które związane są z:tendencjami oraz wyzwaniami w sferze międzynarodowych stosunków gospodarczych,budowaniem międzynarodowej pozycji rynkowej przedsiębiorstwa.Książka jest skierowana zarówno dla studentów uczelni ekonomicznych, badaczy zajmujących się omawianą problematyką, jak również dla przedsiębiorstw funkcjonujących na rynkach zagranicznych i tych, które dopiero zamierzają rozpocząć tego typu działania.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki społeczne,  Ekonomia i biznes
Wydawnictwo: CeDeWu
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 165x235
Liczba stron: 270
ISBN: 9788381025744
Wprowadzono: 24.02.2022

RECENZJE - książki - Handel i finanse międzynarodowe w świetle wyzwań XXI wieku - Małgorzata Bartosik-Purgat, Alicja Hadryś-Nowak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: