Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym - Ireneusz Kunicki - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym (miękka)

książka

Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym - opis produktu:

Publikacja stanowi jedyny na rynku wyczerpujący komentarz do przepisów regulujących elektroniczną licytację ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym. Obejmuje analizę nie tylko art. 879(1)-879(11) k.p.c., lecz także art. 864-879 k.p.c. normujących ustną (tradycyjną) formę licytacji ruchomości oraz dwóch rozporządzeń Ministra Sprawiedliwości dotyczących elektronicznej bądź ustnej licytacji ruchomości. Wszystkie przepisy zostały skomentowane szczegółowo, bez unikania zagadnień trudnych lub kontrowersyjnych, nieprzedstawianych dotychczas w literaturze przedmiotu.

Czytelnicy odnajdą tu omówienie kwestii odnoszących się m.in. do:
- prawidłowego przebiegu licytacji elektronicznej (np. dopuszczalności licytacji i jej przedmiotu, - czasu, formy, treści i miejsca obwieszczenia o licytacji, chwili rozpoczęcia i zakończenia licytacji, niedopuszczenia osób wyłączonych od przetargu),
- poprawności przeprowadzenia licytacji przez komornika,
- zapewnienia w sądach dostępu do systemu teleinformatycznego obsługującego licytację elektroniczną,
- kwestionowania (zaskarżania) nieprawidłowych działań komorników i sądów.

Książka Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Ireneusz Kunicki. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, administracyjne, kodeksy. Książka Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym liczy 129 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Elektroniczna licytacja ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.