Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej - Anna Magdalena Korzeniowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej (miękka)

Podobieństwa i różnice

książka

Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej, Podobieństwa i różnice - opis produktu:

Monografia Anny Korzeniowskiej pt. Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej podobieństwa i różnice jest pozycją zawierającą elementy nowatorskie i uzupełniającą lukę na polskim rynku wydawniczym. Porusza zagadnienia ważne z makro- i mikroekonomicznego punktu widzenia i dostarcza nowej wiedzy dotyczącej determinant kształtowania się oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej, która może być wykorzystana do skuteczniejszego kształtowania polityki prooszczędnościowej.

prof. dr hab. Janina Harasim
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Przedłożona mi do recenzji monografia stanowi nowatorskie i odkrywcze opracowanie jednego z istotnych problemów ekonomii oszczędności gospodarstw domowych. Stanowi ona niewątpliwie zwieńczenie wieloletnich intensywnych, rzetelnych badań prowadzonych przez Autorkę oraz wnosi ważny wkład do teorii i praktyki ekonomii. Podjęta w pracy problematyka jest bardzo ważna nie tylko dla rozważań teoretycznych dotyczących optymalnego poziomu oszczędności gospodarstw domowych oraz ich wpływu na wzrost gospodarczy krajów, ale również dla działań praktycznych związanych z polityką społeczno-gospodarczą.

dr hab. Michał Pietrzak, prof. UMK
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Książka Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej Podobieństwa i różnice, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Autorem książki jest Anna Magdalena Korzeniowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej liczy 324 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Determinanty a wielkość oszczędności gospodarstw domowych w krajach Unii Europejskiej, Podobieństwa i różnice

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.