SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Czytam i naklejam. Przygoda w zoo

Marvel Spider-Man

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Olesiejuk
Data wydania 2022
z serii Czytam i naklejam
Oprawa miękka
Liczba stron 16
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Gratka dla fanów Petera Parkera i Milesa Moralesa, czyli dwóch Spider-Manów. Obaj mają szansę się wykazać, kiedy uczniów podczas wycieczki klasowej do zoo atakują dzikie zwierzęta oraz mściwy Nosorożec. Seria Czytam i naklejam- to okazja, by aktywnie uczestniczyć w czytaniu. Do każdej książki jest dołączony arkusz z naklejkami. Dziecko uzupełnia nimi kolorowe ilustracje, rozwijając w ten sposób spostrzegawczość i ćwicząc umiejętności manualne.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Strefa Disney,  Czytanie i naklejanie (dla najmłodszych),  Marvel,  Spider-Man
Kategoria: dla dzieci,  Bajki,  Książki edukacyjne,  Książki kreatywne i aktywizujące,  Kolorowanki i malowanki,  wycinanki, wyklejanki, naklejki
Wydawnictwo: Olesiejuk
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 205x270
Liczba stron: 16
ISBN: 978-83-8262-373-4
Wprowadzono: 27.01.2023

RECENZJE - książki - Czytam i naklejam. Przygoda w zoo, Marvel Spider-Man - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: