SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Białe na białym i inne opowiadania.

O przygodach geofizyków z Polskiej Akademii Nauk

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Rozpisani.pl
Data wydania 2018
Oprawa miękka
Liczba stron 252
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Wszyscy zastanawiamy się nad pochodzeniem Wszechświata, Ziemi i własnego życia. Geofizyka wspólnie z innymi dyscyplinami nauk o Ziemi jest kluczem do odkrywania naszego pochodzenia. Każdy z nas chce bezpiecznie i wygodnie żyć. Te dyscypliny naukowe pomagają nam w osiągnięciu tych celów, ostrzegając przed skutkami nieuniknionych katastrof naturalnych. Dzięki geofizyce poszukujemy i odpowiedzialnie wykorzystujemy zasoby naturalne naszej planety.
Kula ziemska oraz jej historia inspirują i intrygują ludzi. Pomyślcie zatem o tej dziedzinie wiedzy... Tym razem przedstawiamy Wam ją w trochę innym świetle - poprzez niezwykłe przygody niezwykłych geofizyków. Bo każdy z nich to postać nieprzeciętna. Zapytajcie spotkanego na swojej drodze geofizyka o jego pracę, o jego misję, a zobaczycie ten blask w oczach. Nie ma wątpliwości, że nasza praca jest naszą pasją. Jesteśmy naukowcami.
Zapraszam Was w geofizyczną podróż widzianą oczami innych, w podróż, która może stanie się inspiracją do wyboru kariery naukowej, może do wyboru nauk o Ziemi jako hobby, a może inspiracją do zwiększania wiedzy w tym zakresie.
- Prof. Beata Orlecka-Sikora, dyrektor Instytutu Geofizyki PAN
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  geografia,  Nauki ścisłe,  Fizyka
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2018
Wymiary: 143x205
Liczba stron: 252
ISBN: 978-83-949850-0-4
Wprowadzono: 13.05.2018

RECENZJE - książki - Białe na białym i inne opowiadania., O przygodach geofizyków z Polskiej Akademii Nauk - Monika Krauze

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: