SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Edgard
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 192
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Nie wiesz, kiedy użyć past simple, a kiedy past perfect? Jaka jest różnica pomiędzy learn, teach i study? Zastanawiasz się, jak wymówić dessert, a jak desert?

Z ANGIELSKI BEZ BŁĘDÓW poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące angielskiej gramatyki oraz często mylonych wyrażeń, a także wymowy problematycznych słów - przydatnych na wszystkich poziomach zaawansowania - od podstawowego (A1-A2), przez średnio zaawansowany (B1-B2), aż do poziomu zaawansowanego (C1).

Jeśli jesteś na początku swojej przygody z angielskim (A1-A2), możesz już teraz zacząć tworzyć dobre nawyki językowe i mówić poprawnie po angielsku już na początku nauki. Jeśli jesteś na wyższych poziomach zaawansowania (B1, B2, C1), nadal możesz wyeliminować błędy i pracować nad trudniejszymi zagadnieniami, by nie powielać błędów językowych.

W książce znajdziesz wskazówki w języku polskim, jak mówić i pisać poprawnie po angielsku, liczne przykłady i porównania, a także porcję ćwiczeń z kluczem odpowiedzi, dzięki którym utrwalisz poprawne wzorce i wyrobisz dobre nawyki językowe.

Dodatkowo, zagadnienia zostały skatalogowane w przejrzystym indeksie na końcu książki, który znacznie ułatwi dotarcie do interesującego cię tematu.

ANGIELSKI BEZ BŁĘDÓW to:

ponad 350 błędów i zagadnień z wygodnym i przejrzystym indeksem

liczne przykłady i objaśnienia typowych błędów

ponad 60 ćwiczeń, utrwalających poprawne wzorce językowe

praktyczny indeks wszystkich omówionych zagadnień

klucz odpowiedzi

Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania - zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.

Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauka języków,  język angielski
Wydawnictwo: Edgard
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 165x235
Liczba stron: 192
ISBN: 9788368043099
Wprowadzono: 08.05.2024

RECENZJE - książki - Angielski bez błędów - Katarzyna Wiśniewska, Marcin Frankiewicz

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: