SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Edgard

Marka Edgard istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Słynie z wydawania książek, audiobooków i programów multimedialnych do nauki języków obcych – aż 32! Wydawnictwo oferuje też gry, puzzle i zabawki, a także nowoczesne poradniki. Produkty Wydawnictwa Edgard wyróżnia wysoka jakość zawartości merytorycznej, a także bardzo różnorodna tematyka.  

Edgard – książki do nauki języków obcych


Przeważającą część oferty wydawnictwa Edgard stanowią publikacje do nauki języków obcych. Oprócz klasycznych angielskiego i niemieckiego, możesz uczyć się chińskiego, japońskiego, norweskiego albo arabskiego. Czekają na Ciebie klasyczne słowniki, a także książki gramatyczne i podręczniki, które przystępnie omawiają wszystkie zagadnienia. Ćwiczenia i testy pozwolą Ci sprawdzić, w jakim stopniu przyswoiłeś wiedzę. Do nauki, albo powtórki przydadzą się też repetytoria, w tym leksykalno-tematyczne. Dużą popularnością cieszą się książki Edgard stanowiące połączenie powieści i kursu językowego. Do wyboru masz wciągające kryminały lub klasyczne powieści, takie jak Wichrowe wzgórza czy Przygody Tomka Sawyera. Z bestsellerowymi seriami Wydawnictwa Edgard: 1000 najważniejszych słów, Aktywnie, Nie gryzie, W obrazkach łatwo i szybko opanujesz każdy język! A może planujesz wyjazd za granicę? Sięgnij po praktyczne Rozmówki. W Gandalfie czekają na Ciebie też kursy audio i programy multimedialne, na różnych poziomach zaawansowania.

Edgard Wydawnictwo dla dzieci


Chcesz zachęcić swoje pociechy do nauki języków (i nie tylko)? Wykorzystaj publikacje Wydawnictwa Edgard. Seria SCHOOL umożliwi im przyswajanie wiedzy poprzez zabawę. Na najmłodszych czeka Angielski #GRAmatyka, czyli zbiór ciekawych zadań, Angielski MOVE śmiało z atrakcyjnymi nagraniami, a także ilustrowane fiszki. Nauka stanie się przyjemnością również dzięki readersom, słownikom i kartom obrazkowym Edgard Wydawnictwa. Wraz z przyjaciółmi Twoje dziecko może zagrać w Kieszonkowce, czyli karciane gry i quizy. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo zabrać je do szkoły czy na wycieczkę. Wiedzę z różnych dziedzin pomogą poszerzyć zabawki edukacyjne Kapitan Nauka: karty, karty ścieralne, quizy, kolorowanki, rymowanki i wiele innych.  

Edgard – poradniki


W Gandalfie znajdziesz także nowoczesne poradniki Edgard Wydawnictwa z cyklu Samo Sedno. Na osoby zainteresowane psychologią czekają książki traktujące o rozwoju osobistym, rozwiązywaniu problemów, walce ze stresem, komunikacji i relacjach, coachingu, mindfulness oraz treningach umysłu i umiejętności. Po publikacje Edgard mogą sięgnąć czytelnicy zainteresowani biznesem: zarządzaniem projektami, komunikacją i negocjacjami, psychologią biznesu, e-biznesem, planowaniem kariery, finansami i inwestycjami, marketingiem i sprzedażą. Poradnikowe książki Edgard traktują też o rodzinie, zdrowiu i sporcie, hobby, dietach i kulinariach. Z ich pomocą znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiążesz wiele problemów. W Gandalfie publikacje Wydawnictwa Edgard znajdziesz w świetnych cenach!
... ...
Zobacz więcej produktów