SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

ACT słowo w słowo w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych Transkrypcje sesji z komentarzami do nauki terapii akceptacji i zaangażowania

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Emocje
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Ilość stron 248
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Przekaż punkty na drzewa

Opis produktu:

Ta unikalna książka pokaże ci, sesja po sesji, jak w najbardziej efektywny sposób prowadzić proces terapeutyczny w nurcie ACT (terapii akceptacji i zaangażowania).
Ułożony i opatrzony komentarzami przez Stevena C. Hayesa, twórcę terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), i Michaela P. Twohiga zbiór transkrypcji sesji terapautycznych, przeprowadzi Cię przez kolejne procesy terapii opartej na ACT. Transkrypcje zawarte w tej publikacji przedstawiają typowe sytuacje, które pojawiają się w praktyce klinicznej, a dodany do nich komentarz wyjaśnia, jak zidentyfikować sześć docelowych procesów ACT i pomóc klientom je przepracować. Ponieważ ACT jest terapią zorientowaną w większym stopniu na proces niż na technikę, proponowany przez autorów typ analizy ?na żywym materiale? jest wyjątkowo skuteczną metodą nauczenia się stosowania tego modelu terapeutycznego w praktyce.

Książka pomoże Ci:
- zidentyfikować wskaźniki sugerujące, że podczas terapii powinieneś skupić się na określonym procesie;
- tworzyć przydatne ćwiczenia wspierające klienta w rozwijaniu podstawowych procesów ACT;
- oceniać postępy klienta i ustrukturyzowywać sesje w taki sposób, aby osiągnąć maksymalny możliwy postęp;
- nauczyć się różnych stylów stosowanych przez innych terapeutów, aby wdrażać ACT na swój własny sposób.

Dr Michael P. Twohig ? adiunkt psychologii na Uniwersytecie Utah State University w Logan, UT; autor ponad 40 artykułów naukowych i rozdziałów w książkach, z których większość skupia się na leczeniu zaburzeń lękowych.

Dr Steven C. Hayes ? założyciel i profesor Instytutu Psychologii na University of Nevada, Reno; jeden z najbardziej wpływowych naukowców we współczesnej psychologii klinicznej, autor wielu książek i artykułów naukowych, w tym bestsellerowego zeszytu ćwiczeń do ACT zatytułowanego Umysł wyzwolony. Zakończ wewnętrzną walkę i żyj w zgodzie ze sobą.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  medycyna,  Popularnonaukowe
Wydawnictwo: Emocje
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 205 x 255
Ilość stron: 248
ISBN: 978-83-68031-01-0
Wprowadzono: 17.01.2024

RECENZJE - książki - ACT słowo w słowo w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych Transkrypcje sesji z komentarzami do nauki terapii akceptacji i zaangażowania - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: