SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wojna bez zasad Chiński plan dominacji nad światem Książka audio CD/MP3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa pudełko
ISBN 9788383343433
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • IPP kod Lato25 produkty

Opis produktu:

W 1999 roku dwaj pułkownicy Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, Qiao Liang i Wang Xiangsui, napisali podręcznik `Nieograniczone działania wojenne`, który stał się podstawą kształcenia kadr dowódczych w Chinach. Podręcznik punkt po punkcie ujawnia przyszłym oficerom, jak Państwo Środka zamierza zdominować Zachód za pomocą długoterminowej strategii obejmującej sabotaż korporacyjny, wojnę cybernetyczną i dyplomację, wykorzystującej łamanie międzynarodowego prawa handlowego i prawa własności intelektualnej oraz wyrachowane nadużywanie światowego systemu finansowego.
Jak stwierdził jeden z jej autorów: `Jedyną zasadą w »Nieograniczonych działaniach wojennych« jest brak jakichkolwiek zasad`.
Wielki chiński plan dominacji nad światem jest realizowany dużo bardziej konsekwentnie i z większym sukcesem, niż się to większości z nas wydaje. Jego realizacja nabrała tempa za rządów Xi Jinpinga. Manipulowanie polityką wobec pandemii COVID-19, blokowanie przed światem prawdy na temat pochodzenia koronawirusa czy przejmowanie światowych węzłów komunikacyjnych w zamian za umorzenie długów, to tylko niektóre przykłady realizacji tego zamysłu.
`Wszystkie działania wojenne są oparte na podstępie` - Sun Zi.
***
`Generał US Air Force dzięki doskonałej znajomości języka mandaryńskiego przybliża Zachodowi serwowany chińskim elewom oficjalny plan podporządkowania wolnego świata Państwu Środka. Lektura obowiązkowa` - Jacek Bartosiak.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: historia,  powszechna,  literatura faktu i reportaż
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Okładka: twarda
ISBN: 9788383343433
Lektor: Ireneusz Prochera
Wprowadzono: 22.06.2023

RECENZJE - Audiobook cd - Wojna bez zasad Chiński plan dominacji nad światem Książka audio CD/MP3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: