SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki Książka audio CD/MP3

Mądre bajki

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Buka
Oprawa pudełko
ISBN 9788364690464
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Bestseller! 44 wiersze Danuty Wawiłow w brawurowych interpretacjach Jerzego Stuhra, Macieja Stuhra i Edyty Jungowskiej, z towarzyszeniem barwnej, bogato zaaranżowanej muzyki. Lektura w klasach 1-3.

`Rewelacyjna płyta! Obok tych powszechnie znanych wierszy znalazłam tu kilka nieznanych i kapitalnych rymowanek. Klasą przypominają nonsensy Pana Leara czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Z wierszyków Wawiłow wychodzi cała armia dziwolągów, co to `śpią w kaloszach, a kąpiel biorą we frakach`, `głowę mają z sera żółtego, a uszy z pierogów z wiśniami`, `chodzą w jednym bucie, a w lodówce mają pingwina`. Polecam zwłaszcza wierszyk dziewiąty brawurowo wykonany przez Macieja Stuhra oraz niedorzeczną rymowankę pod tytułem `Raz chomik marchewkę wcinał`. Niektóre utworki oprawiono muzycznie z wielką starannością, przez co stają się rytmiczną melodeklamacją - prawie piosenką. BUKA to przedsięwzięcie dwóch kobiet z wykształceniem muzycznym. `Rozśmieszanki` są ich kolejną płytą - podobnie jak poprzednie przygotowaną perfekcyjnie. / Joanna Olech
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: dla dzieci,  bajki
Wydawnictwo: Buka
Oprawa: pudełko
Okładka: twarda
Wymiary: 140
ISBN: 9788364690464
Lektor: Jerzy Stuhr Maciej Stuhr Edyta Jungowska
Wprowadzono: 04.05.2023

RECENZJE - Audiobook cd - Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki Książka audio CD/MP3, Mądre bajki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: