SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gospodarz Giles z Ham / Kowal z Przylesia Wielkiego / Przygody Toma Bombadila Audiobook CD Audio

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Lektor
Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa pudełko
ISBN 9788382021943
  • Wysyłamy w 24h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Wyjątkowa edycja w jednym tomie dwóch magicznych opowieści oraz baśniowego cyklu wierszy, nawiązującego do jednej z najbardziej tajemniczych postaci z `Władcy Pierścieni` - Toma Bombadila.
Zawarte w książce opowieści stanowią dowód niezwykłego poczucia humoru Tolkiena, który musiał `odreagować` wieloletnią pracę nad epopeją `Władca Pierścieni`. Pisarz w żartobliwy sposób wykorzystuje tu motywy heroiczne i rycerskie, robiąc sobie wakacje od `spraw wyższych, głębszych lub bardziej tajemniczych`, o których traktuje trylogia.
W `Gospodarzu Gilesie` Tolkien śmieje się serdecznie z tego, co wcześniej traktował z największą powagą jako pisarz, uczony i krytyk, a przedstawia się nam jako wydawca i tłumacz dawnego rękopisu, opisującego powstanie pewnego królestwa w przedarturiańskiej Brytanii. Z kolei `Kowal z Przylesia Wielkiego` stanowi próbę wytłumaczenia słowa `faerie` za pomocą krótkiej historyjki o kucharzu i jego cieście. Wreszcie `Przygody Toma Bombadila` to oryginalne, zabawne wiersze związane z anegdotami z `Hobbita` i `Władcy Pierścieni`.
Książka jest idealną okazją dla fanów Śródziemia do zapoznania się z mniej znanymi utworami Tolkiena, które oferują niezapomnianą podróż w świat pełen magii i czarów, i zachwyci czytelników w każdym wieku.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: dla dzieci,  literatura młodzieżowa,  fantastyka
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788382021943
Lektor: Wojciech Masiak
Wprowadzono: 21.04.2021

J.R.R. Tolkien - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Gospodarz Giles z Ham / Kowal z Przylesia Wielkiego / Przygody Toma Bombadila Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: