Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa - Mirosław Kozłowski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa (miękka)

podręcznik

Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa - opis produktu:

Z podręcznika dowiesz się, jakie są zasady wykonywania konstrukcji żelbetowych monolitycznych. Poznasz właściwości mieszanki betonowej i materiały stosowane w zbrojeniu: rodzaje prętów zbrojeniowych, siatek i szkieletów. Zdobędziesz także wiedzę niezbędną do trafnego doboru narzędzi i materiałów do realizacji poszczególnych zadań związanych z wykonywaniem i remontowaniem konstrukcji żelbetowych monolitycznych. Poznasz różne rodzaje deskowań, nauczysz się ich stosowania i układania w nich mieszanki betonowej. Po zakończeniu nauki nieobce ci będą podstawy dokonywania przedmiaru robót betoniarsko-zbrojarskich, zasady ich odbioru i rozliczania.

Liczne ilustracje pomogą ci zrozumieć zagadnienia poruszane w podręczniku, a stopień opanowania materiału sprawdzisz dzięki rozmaitym pytaniom i poleceniom umieszczonym na końcu podrozdziałów i rozdziałów.

Wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim, angielskim i niemieckim pozwoli ci z powodzeniem przygotować się do pracy w firmach zagranicznych.

Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich. Kwalifikacja BUD.01. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.