SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Super Heroes 3. Podręcznik do języka angielskiego do klasy trzeciej szkoły podstawowej

Edycja 2022-2024

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Data wydania 2022
z serii Super Heros
ISBN 9788326742989

Opis produktu:

Podręcznik Super Heroes dla klasy trzeciej to rewelacyjne narzędzie edukacyjne, które zapewni uczniom wiele korzyści:

Dwukrotne występowanie historyjek z bohaterami w każdym rozdziale pozwoli uczniom na wszechstronny rozwój umiejętności językowych. Pierwsza historyjka w kontekście codziennym służy jako model językowy i ćwiczenie zrozumienia tekstu pisanego, natomiast druga, odnosząca się do super mocy z elementami fantazji, pozwoli na ćwiczenie słownictwa i struktur językowych z danego rozdziału.

Harmonia między materiałem a czasem oraz miejscem ucznia sprawia, że historia bohaterów toczy się w trakcie roku szkolnego od września do czerwca. Dodatkowo, zajęcia tematyczne (okolicznościowe) w lekcji 6. każdego rozdziału poświęcone są wydarzeniom i okazjom, które dzieją się w otoczeniu ucznia, co umożliwia praktyczne zastosowanie języka.

Nauka fonetyki poprzez Phonics Masters, czyli ćwiczenia poprawnej wymowy, pomaga uczniom doskonalić umiejętności językowe w praktyczny sposób.

Obecność 24 utworów podzielonych na dwie kategorie - songs oraz chants - pozwala na efektywne utrwalanie słownictwa, zwrotów oraz interakcji językowych poprzez muzykę i zabawę.

Sekcje powtórkowe na końcu każdego rozdziału oferują zróżnicowane zadania, gry planszowe i pomysły na miniprojekty, co umożliwia wielostronne przyswojenie materiału.

Przemyślany sposób na naukę czytania i pisania prowadzi uczniów od rozumienia krótkich wypowiedzi do samodzielnego czytania i pisania, rozwijając ich umiejętności stopniowo.

Nagrania audio w postaci kodów QR pozwalają uczniom na odtwarzanie dźwięków w domu, co ułatwia praktykę wymowy i słuchania w autentycznym kontekście.

Podsumowując, podręcznik Super Heroes w edycji dla klasy trzeciej oferuje wszechstronną naukę języka angielskiego, uwzględniając aspekty mówione i pisemne, oraz stymulując uczniów do aktywnej nauki i kreatywnego wyrażania się.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  angielski,  szkoła podstawowa
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 205x275

RECENZJE - Podręcznik - Super Heroes 3. Podręcznik do języka angielskiego do klasy trzeciej szkoły podstawowej, Edycja 2022-2024

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

1/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: