Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15 - Renata Szajna, Joanna Duda, Sebastian Krzywda WSiP Wydawnictwa Szkolne i
Ulubione
Kategorie

Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15 - opis produktu:

Publikacja gromadzi najważniejsze wiadomości do powtórzenia przed egzaminem z kwalifikacji T.15. Sygnalizuje treści, które uczeń powinien mieć do tego czasu opanowane. Dzięki testom z kluczem odpowiedzi i zadaniom praktycznym z rozwiązaniami umożliwia samodzielne sprawdzanie stopnia przyswojenia wiedzy niezbędnej podczas egzaminu. Idealny, by szybko ocenić, które zagadnienia wymagają ponownego powtórzenia. Napisany zwięźle, zawiera wybór najważniejszych informacji. Nie ma na celu zastąpienia podręczników, lecz stanowi ich podsumowanie i wartościowe dopełnienie.

Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15 jest częścią serii Egzamin zawodowy. Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja T.15

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 23 ocen )
 • 5
  20
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: