Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk - Grażyna Karpus, Justyna Stochaj, Joanna Śliżewska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk

podręcznik

Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk - opis produktu:

Publikacja opracowana zgodnie z podstawą programową dla zawodu technik logistyk do kształcenia w zakresie kwalifikacji AU.22 (Obsługa magazynów) stanowi materiał przygotowujący do egzaminu zawodowego z tej kwalifikacji. Jest to kompendium wiedzy na temat organizacji gospodarki zapasami. Zawiera część repetytoryjną i testową.
Część repetytoryjna składa się z dwunastu części podzielonych na rozdziały, w których oprócz informacji kształtujących wiedzę znajdują się liczne przykłady jej wykorzystania. Publikacja jest dostosowana językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera kluczową terminologię stosowaną w zawodzie technik logistyk.
W części testowej zamieszczono pięć zestawów pytań z kluczami odpowiedzi, przygotowujących do egzaminu pisemnego, i pięć zadań praktycznych z rozwiązaniami, aby oswoić uczniów z wymogami egzaminu praktycznego, a także przykładowy arkusz egzaminacyjny.

Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Repetytorium + testy. Egzamin zawodowy. Kwalifikacja AU.22. Technik logistyk, magazynier-logistyk

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.