Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum - Ewa Paczoska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik przeznaczony dla uczniów 2 klasy, dla czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, obejmujący materiał z epok romantyzmu i pozytywizmu w układzie chronologicznym.

Składa się z dwóch części:
część 1 - Romantyzm
część 2 - Pozytywizm

Zawiera treści z zakresu podstawowego i rozszerzonego. Zagadnienia przeznaczone dla uczniów realizujących język polski w zakresie rozszerzonym są wyraźnie oznaczone.

Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Język polski. Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum jest częścią serii Przeszłość i dziś. Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Przeszłość i dziś 2. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.