Poznaję litery i liczby. Ćwiczenia do Naszego Elementarza Zeszyt 3 dla klasy 1 - Anna Wiśniewska Olesiejuk - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poznaję litery i liczby. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` Zeszyt 3 dla klasy 1

podręcznik

Poznaję litery i liczby. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` Zeszyt 3 dla klasy 1 - opis produktu:

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.  Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowany do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I. 1/ w tej samej kolejności realizują tematy 2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie) 3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1 4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie. 5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Poznaję litery i liczby. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` Zeszyt 3 dla klasy 1 pochodzą z wydawnictwa Olesiejuk. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Poznaję litery i liczby. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` Zeszyt 3 dla klasy 1

4.4/5 ( 5 ocen )
  5
  3
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.