Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Anna Cisowska, Sławomira Wójcik, Joanna Kostrzewa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla klasy 2 zapewniają wsparcie w kompleksowym kształceniu umiejętności wymaganych na maturze. Umożliwiają także gromadzenie kluczowej wiedzy o lekturach obowiązkowych, przydatnej w bieżącej pracy i w przygotowaniach maturalnych.

- Zapewniają komfort pracy dzięki kartom pracy uporządkowanym według rozdziałów i bloków podręczników dla klasy 2.
- Pozwalają na pracę z różnymi typami tekstów: popularnonaukowym, literackim i ikonicznym.
- Wspomagają kształcenie najważniejszych umiejętności wymaganych na maturze: interpretację teksu, krytycznego rozumienia tekstu, kompetencji językowych i tworzenia wypowiedzi.
- Umożliwiają zgromadzenie w jednym miejscu najważniejszych wiadomości o wszystkich lekturach obowiązkowych z zakresu podstawowego i rozszerzonego, przydatnych w codziennej nauce i w powtórkach do matury, dzięki syntetycznym notatkom do uzupełnienia w Dzienniku lektur.

Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Język polski. Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony są częścią serii Ponad słowami. Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ponad słowami 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.