Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk - Jarosław Stolarski, Joanna Śliżewska, Paweł Śliżewski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk

podręcznik

Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk zawiera treści z zakresu kwalifikacji AU.32 (Organizacja transportu).

Prezentuje wiedzę na temat planowania i organizowania procesów transportowych. Przedstawia m.in. rodzaje gałęzi transportowych, infrastrukturę transportową, przepisy prawa dotyczące transportu i obrotu handlowego, technologie procesów transportowych. Uczy, jak sporządzać plan procesu transportowego i opracować harmonogramy jego wykonania, a także jak stosować systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Wyjaśnia, czym są międzynarodowe standardy identyfikacji ładunków i wymiany danych, jak oceniać jakość oraz efektywność procesów transportowych, rozróżniać rodzaje usług transportowych oraz ustalać ich cenę.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik logistyk.

Na końcu publikacji zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1.28.15/2018. Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Organizacja transportu. Część 1. Kwalifikacja AU.32. Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.