Organizacja transportu Kwal. AU.32. Cz. 1 - Jarosław Stolarski, Joanna Śliżewska, Paweł Śliżewski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Organizacja transportu Kwal. AU.32. Cz. 1

podręcznik

Organizacja transportu Kwal. AU.32. Cz. 1 - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk zawiera treści z zakresu kwalifikacji AU.32 (Organizacja transportu).

Prezentuje wiedzę na temat planowania i organizowania procesów transportowych. Przedstawia m.in. rodzaje gałęzi transportowych, infrastrukturę transportową, przepisy prawa dotyczące transportu i obrotu handlowego, technologie procesów transportowych. Uczy, jak sporządzać plan procesu transportowego i opracować harmonogramy jego wykonania, a także jak stosować systemy monitorowania i rejestrowania ładunków. Wyjaśnia, czym są międzynarodowe standardy identyfikacji ładunków i wymiany danych, jak oceniać jakość oraz efektywność procesów transportowych, rozróżniać rodzaje usług transportowych oraz ustalać ich cenę.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik logistyk.

Na końcu publikacji zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Organizacja transportu Kwal. AU.32. Cz. 1
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.