Mikroserwisy - Chris Richardson PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mikroserwisy

podręcznik

  • Wydawnictwo PWN
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Mikroserwisy - opis produktu:

Skuteczne tworzenie aplikacji opartych na mikroserwisach wymaga opanowania nowej wiedzy i praktyk architektonicznych. W tej wyjątkowej książce pionier architektury mikroserwisowej i posiadacz tytułu Java Champion - Chris Richardson - zgromadził, skatalogował i wyjaśnił 44 wzorce rozwiązujące problemy, takie jak dekompozycja usług, zarządzanie transakcjami, zapytania i komunikacja między usługami.

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java uczy, jak tworzyć i wdrażać wysokiej jakości aplikacje oparte na mikroserwisach. Ten nieoceniony zestaw wzorców projektowych opartych na dziesięcioleciach doświadczeń z systemami rozproszonymi, dodaje także nowe wzorce tworzenia usług i łączenia ich w systemy, które są skalowalne i działają niezawodnie w rzeczywistych warunkach. Ten praktyczny przewodnik to coś więcej niż tylko katalog wzorców. To zbiór porad pomagających w projektowaniu, implementacji, testowaniu i wdrażaniu aplikacji zbudowanej z mikroserwisów.

W książce:

- Jak (i dlaczego!) korzystać z architektury mikroserwisowej
- Strategie dekompozycji usług
- Zarządzanie transakcjami i wzorce zapytań
- Skuteczne strategie testowania
- Wzorce wdrażania, w tym kontenery i środowiska bezserwerowe

Książka jest przeznaczona dla profesjonalnych programistów znających typową architekturę aplikacji korporacyjnych. Zawiera przykłady w języku Java.

`Dowiesz się, w jaki sposób zrozumieć podejście mikroserwisowe i jak z niego korzystać w prawdziwym życiu` Potito Coluccelli, Bizmatica Econocom

`Solidne kompendium informacji, które przyspieszy migrację do tej nowoczesnej architektury opartej na chmurze` John Guthrie, Dell/EMC

`Pragmatyczne potraktowanie nowego, ważnego krajobrazu architektonicznego` Simeon Leyzerzon, Excelsior Software

`Kompleksowy przegląd wyzwań, przed którymi stoją zespoły podczas przechodzenia na mikroserwisy, wraz ze sprawdzonymi w branży rozwiązaniami tych problemów`
Tim Moore, Lightbend

Mikroserwisy pochodzi z wydawnictwa PWN. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki ścisłe / Informatyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Mikroserwisy

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.