Mach mit! neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV-VI + 2CD / Halina Wachowska, Mieczysława Materniak Szkolne PWN 40,72 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Mach mit! neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV-VI + 2CD

podręcznik

Mach mit! neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV-VI + 2CD - opis produktu:

`Mach mit! neu 1` to nowe wydanie popularnego podręcznika z serii `Mach mit!`, zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku.

W podręczniku `Mach mit! neu 1` materiał na jedną lekcję znajduje się na 1 lub 2 stronach podręcznika. Każdy z rozdziałów w podręczniku podzielony jest na 10 jednostek lekcyjnych.

Budowa rozdziału:
- kolaż wprowadzający w tematykę rozdziału
- sekcja Lesezauber
- wskazówki Mein Lerntipp na temat technik samodzielnego uczenia się
- moduł Eine Prise Grammatik z zasadami gramatyki wprowadzającymi metodę indukcji na zasadzie `najpierw praktyka, potem teoria`.

Sekcja Nimm mich mit!, która zawiera kluczowe zwroty do opanowania, sąsiaduje z modułem Wann hilft mir das?, gdzie znajdują się wskazówki dotyczące praktycznego zastosowania przyswojonych zwrotów.

Podręcznik zawiera także propozycje pracy projektowej opartej na koncepcji Storyline.

Do podręcznika dołączone są dwie płyty audio z nagraniami tekstów do zadań na rozumienie ze słuchu.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Mach mit! neu 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV-VI + 2CD
4.5/5 ( 51 ocen )
  5
  40
  4
  4
  3
  1
  2
  2
  1
  4
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Mach mit! neu to kurs języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej uczących się na drugim etapie edukacyjnym. Mach mit! neu rozwija wszystkie cztery sprawności językowe, wykorzystując autentyczne materiały oraz tematykę bliską uczniom szkoły podstawowej. Podręcznik składa się z 6...

 • `Mach mit! neu 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 5 (wersja rozszerzona)` to publikacja przeznaczona dla nauczycieli uczących języka niemieckiego jako języka dodatkowego oraz dla szkół językowych. Ćwiczenia są ściśle skorelowane z podręcznikiem dzięki systemowi nawigacji, który...

 • `Mach mit! neu 2` to nowe wydanie popularnego podręcznika z serii `Mach mit!`, zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Podręcznik `Mach mit! neu 2` ma stałą, przejrzystą budowę. Materiał każdej lekcji zajmuje 2 strony. Podręcznik zawiera: - 6 rozdziałów...

 • Celem kursu jest przygotowanie uczniów do rozumienia języka niemieckiego oraz skutecznego komunikowania się w sytuacjach życia codziennego na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

 • Wieloletni podręcznik `Mach mit! 3. Nowa edycja` dla klasy szóstej zawiera liczne gry, zabawy i ćwiczenia językowe, które dają szerokie możliwości sprawdzenia się uczniom reprezentującym różne preferowane style uczenia się i różne typy inteligencji. Podręcznik dla klasy szóstej zawiera: - 6...

 • Mach mit! Nowa edycja - kurs języka niemieckiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej, którzy uczą się języka w wymiarze 2-3 godzin tygodniowo. Realizacja kursu umożliwi uczącym się opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.