Historia 4. Zeszyt ćwiczeń do czwartej klasy szkoły podstawowej - Małgorzata Lis WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Historia 4. Zeszyt ćwiczeń do czwartej klasy szkoły podstawowej (miękka)

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Historia 4. Zeszyt ćwiczeń do czwartej klasy szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Zeszyty ćwiczeń z cyklu Historia do szkoły podstawowej są ściśle dostosowane do zmieniających się w kolejnych latach nauki możliwości i potrzeb ucznia. Struktura publikacji odpowiada układowi treści w podręcznikach. Uczniowie mogą wykonywać ćwiczenia na lekcjach lub w ramach pracy domowej. Zróżnicowany stopień trudności poleceń ułatwia nauczycielowi indywidualizację pracy z uczniami. Zeszyty to znakomita pomoc w systematycznym rozwijaniu umiejętności i utrwalaniu wiedzy oraz podczas powtarzania materiału przed sprawdzianami. Zgodnie z założeniami podstawy programowej zeszyt ćwiczeń do klasy 4 ma charakter propedeutyczny. Znalazły się w nim zestawy poleceń do wszystkich obowiązkowych tematów lekcji oraz do lekcji powtórzeniowych. Opracowane w różnorodnej formie ćwiczenia sprawią, że uczniowie: - szybko poznają podstawowe pojęcia historyczne i będą się nimi poprawnie posługiwać; - dzięki osiom czasu, mapom i planom z łatwością nauczą się lokowania wydarzeń i procesów historycznych w czasie i przestrzeni; - poznają różne rodzaje źródeł historycznych i dowiedzą się, na czym polega praca historyka; - nauczą się określać przyczyny, przebieg i skutki wydarzeń historycznych; - będą sprawnie analizować proste teksty źródłowe, ikonografię oraz materiały kartograficzne. Dzięki atrakcyjnym rysunkom i fotografiom oraz ćwiczeniom w formie krzyżówek i diagramów poznawanie przeszłości będzie dla uczniów interesującą przygodą i przyniesie im wiele satysfakcji z wykonanej pracy.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • -15%
 • -15%
Historia 4. Zeszyt ćwiczeń

Małgorzata Lis

15,49 zł 18.22
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Historia 4. Zeszyt ćwiczeń do czwartej klasy szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.