Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab) - Daniel Brayshaw, Sue Kay, Beata Trapnell, Dean Russell, Jones Vaughan Pearson Longman - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab)

podręcznik

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab) - opis produktu:

Focus 4 Second Edition podręcznik to nowa edycja dla liceów i techników bardzo dobrej i sprawdzonej serii Matura Focus. Podręcznik i ćwiczenia będą dostępny w sprzedaży od 2020r.

Focus Second Edition jest kontynuacją kursu Matura Focus, zachowując przetestowaną metodę programową, dzięki której:

- 90% nauczycieli stwierdza, że wybór serii Focus był najlepszą decyzją,
- ponad 80% uczniów uczących się z Focusa twierdzi, że ich zasób słownictwa zdecydowanie zwiększył się po roku nauki z kursem,
- 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.

Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.
Ulepszona komunikacja

Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi. Każdy rozdział obejmuje:

- NOWOŚĆ! zadania na mówienie w każdej lekcji,
- nawet do 20 nagrań audio do każdego rozdziału,
- ćwiczenia Pronunciation Focus w każdej lekcji Listening.

Nowość na rynku!

Focus Second Edition oferuje autentyczne, powiązane tematycznie filmy BBC do każdego rozdziału.

Pracuj z nimi tak, jak lubisz!

- Chcesz skupić się na ćwiczeniach, a z filmów korzystać okazjonalnie? Każda lekcja w podręczniku stanowi spójną całość, która idealnie wypełni 45 minut lekcji także bez użycia filmów.
- Chcesz, żeby filmy stanowiły uzupełnienie lekcji? Treść rozdziału i filmów jest powiązana, więc idealnie wkomponujesz wideo na początku, w trakcie lub na końcu lekcji.
- Uważasz, że osobne lekcje filmowe to jest TO? W zeszycie ćwiczeń każdy uczeń znajdzie gotowe arkusze pracy z filmami - BEZ POTRZEBY KSEROWANIA! 3.

Skuteczność językowa

Focus Second Edition to sprawdzone rozwiązania dostosowane do potrzeb polskich uczniów i gwarantujące wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym.

- NOWOŚĆ! lekcja Use of English w każdym rozdziale już od poziomu 2,
- ramki FOCUS ON WORDS w lekcjach Vocabulary, Listening i Reading zwracające uwagę na kluczowe słownictwo,
- dwustronicowa lekcja na pisanie w każdym rozdziale już od poziomu 2

Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab) pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego. Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab) jest częścią serii Focus Second Edition. Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Focus Second Edition 4. Podręcznik + kod (Digital Resources + Interactive eBook + MyEnglishLab)

3/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.