Flash. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej + DigiBook - Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Flash. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej + DigiBook

podręcznik

Flash. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej + DigiBook - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń (Workbook) obejmuje sześć sekcji z ćwiczeniami do poszczególnych modułów podręcznika i dział `SONGS` z piosenkami oraz grami językowymi. Do zeszytu ćwiczeń dołączono kod umożliwiający pobranie publikacji w formie DigiBooka.
Digibook to cyfrowy, interaktywny odpowiednik drukowanej wersji publikacji. Został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS i Android dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach.
Celem łączenia publikacji tradycyjnej (papierowej) z jej interaktywnym odpowiednikiem jest urozmaicanie form nauki, motywowanie uczniów do samodzielnej pracy i zwiększenie efektywności nauczania. Pracując z DigiBookiem, uczeń otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych. DigiBook oferuje także łatwy dostęp do nagrań i filmów.
Flash to pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego przeznaczona dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Nadrzędnym celem kursu jest skuteczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych poprzez żywy język, liczne ćwiczenia do wykonania w parach i grupach oraz zadania otwarte. Flash umiejętnie integruje nauczanie języka z treściami należącymi do innych dziedzin (geografia, biologia, historia itd.) oraz kształtuje wrażliwość międzykulturową. Kurs efektywnie wspiera uczniów w osiąganiu coraz wyższego stopnia poprawności językowej i przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, precyzyjnie realizując wymagania nowej podstawy programowej.

Flash. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej + DigiBook przygotowano w wydawnictwie Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  angielski,  szkoła podstawowa,  szkoła podstawowa,  klasa 5,  język angielski
Wydawnictwo: Express Publishing
Oprawa: miękka
Wymiary: 210x295
Ilość stron: 56

RECENZJE - Podręcznik - Flash. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy piątej szkoły podstawowej + DigiBook

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: