English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń - Sheila Dignen Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń

Wydanie rozszerzone

podręcznik

English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń, Wydanie rozszerzone - opis produktu:

- Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.
- Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.
- Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.

Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework

English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń Wydanie rozszerzone, przygotowano w wydawnictwie Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego. English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii English Class.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
English Class B1. Workbook Zeszyt ćwiczeń, Wydanie rozszerzone

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.