Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2 - Piotr Brzozowski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2

podręcznik

Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2 - opis produktu:

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik z zakresu kwalifikacji EE.22 (Eksploatacja urządzeń elektronicznych).

Publikacja jest poświęcona zagadnieniom konserwacji i naprawy instalacji oraz urządzeń elektronicznych. Omawia, jak należy wykonywać pomiary diagnostyczne sygnałów elektrycznych w urządzeniach elektronicznych i jak kontrolować poprawność działania instalacji oraz urządzeń elektronicznych. Opisuje też sposoby dokonywania oceny stanu technicznego instalacji i urządzeń elektronicznych, lokalizowania uszkodzeń, określania rodzaju i zakresu napraw, a także wymiany uszkodzonych elementów i podzespołów.

Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2 pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Egzamin z kwalifikacji / Klasa 1 po podstawówce. Numer dopuszczenia podręcznika to: 9788302181917. Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Eksploatacja urządzeń elektronicznych. Kwalifikacja EE.22. Podręcznik do nauki zawodu technik elektronik. Część 2

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.