Effekt 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum - Anna Kryczyńska-Pham WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Effekt 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Effekt 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Dzięki ćwiczeniom uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury gramatyczne wprowadzone w trzeciej części podręcznika Effekt.
Każdemu podrozdziałowi w podręczniku odpowiada podrozdział w zeszycie ćwiczeń.
Publikacja zawiera różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, sprawdzające rozumienie tekstów pisanych oraz znajomość funkcji językowych (zadania otwarte i zamknięte). Liczne polecenia gwarantują systematyczny trening i skuteczne utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku.
Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca zadania powtórzeniowe do całego rozdziału.

Effekt 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Effekt 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.