Chemia 2a Ćwiczenia dla licealistów Chemia ogólna i fizyczna z Tutorem dla maturzystów - kandydatów na studia medyczne - Zdzisław Głowacki TUTOR Studium Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia 2a Ćwiczenia dla licealistów Chemia ogólna i fizyczna z Tutorem dla maturzystów - kandydatów na studia medyczne

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia 2a Ćwiczenia dla licealistów Chemia ogólna i fizyczna z Tutorem dla maturzystów - kandydatów na studia medyczne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

`Chemia. Ćwiczenia dla licealistów` - seria zeszytów ćwiczeń została opracowana zgodnie z podstawą kształcenia ogólnego dla liceów ogólnokształcących oraz w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych. Ćwiczenia mogą być pomocne podczas realizacji dowolnego programu nauczania chemii. Ich forma i zróżnicowanie zadań dostosowane są do wymogów nowej matury. Spora część zadań posiada treści interdyscyplinarne - problemy typowo chemiczne połączone są z fizyką, biologią czy z matematyką. Zamieszczone różnorodne zadania i ćwiczenia mają uczyć rozwiązywania problemów chemicznych, krótkiego definiowania stosowanych pojęć, wyszukiwania informacji, opracowywania i graficznego przedstawiania danych, wyciągania wniosków z opisów przemian chemicznych, analizowania tekstów popularnonaukowych itp. Treści zadań zostały opracowane tak, żeby jednocześnie rozszerzyć i uzupełnić zakres wiedzy, który zawarty jest w podręcznikach. Stopień trudności ćwiczeń jest zróżnicowany - nauczyciel będzie mógł je wykorzystywać również w pracy z uczniami uzdolnionymi.

Do każdego zeszytu ćwiczeń zostały opracowane poradniki dla nauczycieli (a także uczniów) - zawierają one odpowiedzi i rozwiązania zadań, a niekiedy tylko pomocne podpowiedzi oraz bibliografię wskazaną do pogłębienia danego zagadnienia, czy źródła informacji wykorzystywane w zadaniach. Poradnik do części 2b Chemia organiczna jest dostępny w Internecie i można go pobrać ze strony wydawnictwa.
Zestawy zadań dedykowane są uczniom przygotowującym się do studiów medycznych. Napisanie egzaminu maturalnego na bardzo wysoki wynik wymaga wielu miesięcy systematycznych ćwiczeń. Rozwiązanie dużej liczby zadań zawartych w naszych seriach wydawniczych `Chemia. Ćwiczenia dla licealistów` oraz `Chemia z Tutorem` na pewno pozwoli Wam zdobyć indeks akademii medycznej.

Chemia 2a Ćwiczenia dla licealistów Chemia ogólna i fizyczna z Tutorem dla maturzystów - kandydatów na studia medyczne po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa TUTOR Studium Oświatowe. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Chemia 2a Ćwiczenia dla licealistów Chemia ogólna i fizyczna z Tutorem dla maturzystów - kandydatów na studia medyczne, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: