Bezpieczeństwo i higiena pracy - Andrzej Komosa Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bezpieczeństwo i higiena pracy (miękka)

podręcznik

Bezpieczeństwo i higiena pracy - opis produktu:

BHP to materiały edukacyjne zgodne z nową podstawą programową kształcenia w zawodach (efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów). Zgodnie z obowiązującymi przepisami (patrz też INFO DLA NAUCZYCIELI) materiały edukacyjne mogą być wykorzystywane w szkołach zamiast podręcznika lub jako jego uzupełnienie, nie są zatwierdzania przez Ministra Edukacji Narodowej. i nie są wpisywane do żadnego z wykazów podręczników. Materiały do nauczania BHP przeznaczone są dla uczniów zdobywających zawód zaliczany do jednej z dwóch grup: 1. Technik: ekonomista, handlowiec, rachunkowości oraz inne zawody związane z pracą biurową, w tym m.in: technik: logistyk, spedytor, administracji, prac biurowych, księgarstwa, usług pocztowych i finansowych, organizacji reklamy; 2. sprzedawca. Książka składa się z pięciu części: Część I wspólna. BHP dla wszystkich wymienionych zawodów. Część II przeznaczona wyłącznie dla techników, wykonujących pracę biurową. Część III przeznaczona jest dla zawodów: technik handlowiec i sprzedawca. Podrozdziały każdej z tych trzech części zakończone są ćwiczeniami i pytaniami kontrolnymi. Część IV ćwiczenia, ułatwiające uczniowi zapamiętanie treści zamieszczonych w częściach 1-3. Część V test kontrolny (20 pytań, cztery odpowiedzi, jedna poprawna. Test dotyczy materiału z części I. Uwaga! Książka nie zawiera rozwiązań, będą one wysyłane nauczycielom bezpłatnie pocztą elektroniczną lub w postaci papierowej z zamówionymi książkami jeżeli zamówienie jest na adres szkoły lub po pisemnym potwierdzeniu zamówienia przez szkołę.

Bezpieczeństwo i higiena pracy pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Bezpieczeństwo i higiena pracy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Bezpieczeństwo i higiena pracy

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.