SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Jennifer L. Armentrout - biografia

Jennifer L. Armentrout urodziła się 11 czerwca 1980 roku. Mieszka z mężem, alpakami i psem w Shepherdstown w Wirginii Zachodniej. Choruje na retinopatię barwnikową, w związku z czym stara się szerzyć wiedzę dotyczącą tej dolegliwości wśród innych ludzi. Jennifer L. Armentrout zasłynęła w 2011 roku jako pisarka powieści fantastycznych i romansów new adult. Pisać zaczęła w szkole na lekcjach matematyki, co przypłaciła słabymi wynikami z tego przedmiotu. Ma niezwykle szybkie tempo tworzenia, pisząc na pełen etat po osiem godzin w ciągu dnia, chcąc wykorzystać czas, który jej pozostał, dopóki choroba się bardziej nie rozwinie. Wolne chwile Jennifer L. Armentrout spędza na czytaniu książek, ćwiczeniu, a także oglądaniu filmów o zombie. Nominowano ją do Goodreads Choice Award w kategorii najlepszy romans. Jej książki trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.

Jennifer L. Armentrout – fantastyczne książki o trudnych decyzjach


Jennifer L. Armentrout książki pisze głównie należące do gatunku literatury młodzieżowej, romansów i fantastyki. Jest to, na przykład, trylogia pod tytułem Krew i popiół. Obejmuje następujące powieści: tom pierwszy - Krew i popiół, tom drugi - Królestwo ciała i ognia, tom trzeci - Korona ze złoconych kości. Wszystkie części zostały wydane w miękkich oprawach przez wydawnictwo You&YA. Jennifer L. Armentrout książki przeznaczone są dla młodzieży lubiącej tematykę fantastyczną. Opowiadają o królestwie, które, porzucone przez bogów, budzi strach w ludziach. Główną bohaterką jest Poppy. Jak się okazuje, wszystko, w co wierzyła, nie jest prawdą, a ludzie, którym ufała, nie są tymi, za których się podają. Ulega fascynacji księciem Atlantii, który jest uosobieniem jej pragnień. Na szczęście może mu zaufać, zaprzyjaźnić się z nim i pokochać. Stoi przed nią jednak decyzja, czy zdecyduje się porzucić królestwo czy, wręcz przeciwnie, zostać jego królową. 

Książki Jennifer L. Armentrout o wszechogarniającym zniszczeniu fantastycznego świata


Książki Jennifer L. Armentrout to również, między innymi, powieść zatytułowana Moc Apoliona. Została wydana w miękkiej oprawie przez wydawnictwo Filia. Liczy sobie niespełna pięćset stron. Opowiada o Alex, która nigdy nie chciała utracić samej siebie podczas przebudzenia i poddać się eliksirowi. Aiden St. Delphi gotów jest rozpętać wojnę zarówno z bogami, jak i Alex, dzięki której ma szansę zostać potężnym zabójcą boga. Jedyną osobą, która może powstrzymać wszechogarniające zniszczenie, jest ktoś, kto już nie żyje. Jak potoczy się ta historia? Sprawdź sam, czytając książki Jennifer L. Armentrout. A jeśli szukasz także innych powieści dla młodzieży, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Jennifer L. Armentrout – ebooki o dziewczynie skrywającej mroczny dar


Jennifer L. Armentrout ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturą w każdej wolnej chwili. Należy do nich tytuł Sztorm i Furia. Został wydany w 2020 roku przez wydawnictwo Filia. Przedstawiona została w nim historia Trinity Marrow - osiemnastolatki, która ma zdolności paranormalne komunikowania się z istotami pozaziemskimi. Ze względu na swój dar ukrywana jest w posiadłości gargulców strzegących świat przed demonami. Pewnego dnia dowiaduje się, że istnieje coś, co zabija demony i gargulców. W wyniku tej informacji świat Trinity diametralnie się zmienia. Poznaje Zayne’a- chłopaka, który zarówno ją denerwuje, jak i fascynuje. Musi z nim współpracować, by tajemnica, którą skrywa, nie wyszła na jaw. Jennifer L. Armentrout ebooki to zatem niezwykle wciągające historie, obok których nie można przejść obojętnie!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 66 książek, których autorem jest: Jennifer L. Armentrout. Dostępne formaty: miękka, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, Literatura piękna, fantastyka, sensacja, Dla młodzieży, nagrody literackie, pakiety, literatura piękna, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, fantastyka, Książki na prezent 🎁, bestsellery, bestsellery wszech czasów, BookTok, Książka Roku 2023, nowości, Young Adult, Bestsellery.

Na książki autora Jennifer L. Armentrout mamy rabaty sięgające do 46%.
... ...
Zobacz więcej produktów