Książki - Francja | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Francja - przewodniki i mapy

Francja to miejsce magiczne. Kraj kojarzony z niezwykłą finezją i elegancją, wyśmienitą kuchnią i niesamowitymi krajobrazami. Marzysz o tym, by odkryć, czym tak naprawdę jest paryski szyk? Chcesz się przenieść na lawendowe pola w Prowansji? A może poczytać o historii tego kraju, jego tradycjach, obyczajach czy francuskim kinie? Wspólnie z Gandalfem wyruszysz w niezwykłą podróż do Francji. Nasze wydawnictwa pozwolą Ci się poczuć dokładnie tak, jakbyś już tam był!

Czekają na Ciebie przewodniki – zarówno w wersji kieszonkowej, jak i te, które przekażą Ci pełne informacje i pozwolą przygotować się do podróży. Zaplanuj wspólnie z nami romantyczny wypad weekendowy do Paryża, wyprawę na francuską riwierę lub w Alpy. Gdzie i jak pojedziesz? Po lekturze łatwiej Ci będzie stworzyć wymarzony plan wycieczki.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Europa. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 71 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 75%.

z10
z10