Książki - dla rowerzystów | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książki rowerowe - mapy, atlasy, poradniki

Lubisz przemierzać świat na dwóch kółkach? Rower to Twoja pasja i miłość oraz środek transportu, który towarzyszy Ci niemal przez cały rok? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną propozycję: przewodniki i mapy, które pozwolą Ci zaplanować idealną trasę rowerową – zarówno krótką wycieczkę jednodniową, jak i wyprawę życia. Szlaki rowerowe na Pomorzu, w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie czy w Beskidach… bez względu na to, gdzie chcesz się wybrać na rowerze – w naszym katalogu odszukasz wszystkie niezbędne informacje.

Praktyczne mapy z dobrze oznaczonymi szlakami rowerowymi i punktami, o które warto zahaczyć po drodze, ciekawie opisane trasy i praktyczne porady sprawią, że odkrywanie Polski na dwóch kółkach będzie jeszcze przyjemniejsze!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - dla rowerzystów. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 59 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 59%.

z7
z7