Skandynawia: książki, mapy i przewodniki turystyczne | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Skandynawia – mapy i przewodnik

Planujesz zagraniczny wyjazd na wakacje? Uwzględnij w swoich planach także kraje na północ od naszej ojczyzny – Norwegię, Danię, Szwecję i Finlandię. Przewodnik po Skandynawii to absolutny niezbędnik w trakcie takiej podróży. Sprawdź najlepsze książki i mapy na Gandalf.com.pl.

Skandynawia – przewodnik

Piękne w swojej surowości krajobrazy. Wyjątkowa, egzotyczna kultura i mnogość ciekawych zabytków. Tymi i innymi walorami turystycznymi kraje skandynawskie ściągają urlopowiczów ze wszystkich stron świata. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim na piękne miasta i odległe wioski, wraz z malowniczymi trasami rowerowymi Skandynawii. Przewodnik nie pomija takich miast jak Sztokholm, Oslo czy Kopenhaga, w których dostępna jest niezliczona ilość zabytków. Szwecja zachęca turystów krajobrazami Gotlandii, Finlandia – słynnymi saunami. W Norwegii można zobaczyć znane, malownicze fiordy.

Mapa samochodowa Skandynawii

Skandynawia kusi niezliczonymi walorami turystycznymi. Mapa samochodowa Skandynawii wyznacza trasy znane i mniej znane, które oprowadzą nas po dla wielu egzotycznym wręcz regionie północnej Europy. Mimo że z geograficznego punktu widzenia mapa Skandynawii obejmuje przede wszystkim kraje położone na Półwyspie Skandynawskim (Szwecja i Norwegia), termin ten odnosi się także do Danii, do której przez wieki należała Skania, czyli południowa część półwyspu.

Mapa Skandynawii samochodowa wyznacza szlaki geograficzne, historyczne i kulturowe, co oznacza, że turyści mają okazję podróżować śladami wikingów, Gotów i Gepidów. Zaplanuj swój wyjazd z Gandalf.com.pl i nie zapomnij o przewodniku po Skandynawii.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - Europa. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 34 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 52%.
z8
1 - 8 z 180 ofert