SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Victor nr 7/2024 pdf

 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

ebook

Wydawnictwo Cogito
Data wydania 2024
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Wakacje sprzyjają przekraczaniu granic. Tych osobistych, które sam sobie wyznaczasz. Co zrobić, gdy pewnych granic nie chcesz przekroczyć? Albo gdy ktoś twoją prywatność narusza? Jak powiedzieć nie? O tym w Temacie numeru.
Wakacje to także czas odkrywania siebie, poznawania swoich mocnych stron. O swoich pasjach, marzeniach i doświadczeniach związanych z mieszkaniem w wielu krajach opowie Julia. Będzie też o tym, jak nie dać się zazdrości, jak nie zepsuć relacji.
Do tego kalendarz wakacyjnych imprez oraz inspiracje na podróże, małe i duże. No i coś do poczytania, obejrzenia, posłuchania...
A my życzymy Wam wspaniałych wakacji. Pełnych pasji, uśmiechu i w towarzystwie fajnych ludzi. Odpoczywajcie i ładujcie baterie. Zapraszamy też do czytania Victora, wiadomo.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Nowości
Wydawnictwo: Cogito
Rok publikacji: 2024
Liczba stron: 36
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Zbiorowa Praca - przeczytaj też

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook pdf - Victor nr 7/2024 - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: