SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Syndrom Everetta. Tom 3. Pandora mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Data wydania 2024
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

W 2111 roku świat pierwotny, pogrążony w coraz bardziej wyniszczającej wojnie, zmierza ku nieuchronnej zagładzie w wodorowej apokalipsie. Przetrwanie ludzi może zapewnić jedynie operacyjny świat równoległy Alfa.
Nadal dużym zagrożeniem pozostaje Parfait Wernic, który oczekuje na coś nieuchronnego, co może w końcu zniszczy rodzaj ludzki.
W okolicach Jowisza brytyjska jednostka układowa HMS Savana przechwytuje jednosekundowy sygnał z nieznanego źródła. Rozpoczyna się walka wywiadów, także pomiędzy koalicjantami.
Powoli zza mrocznej, mglistej zasłony wynurza się przerażająca prawda o ludziach oraz ich przeznaczeniu. Niestety, nawet oni sami nie wiedzą, czy to mordercza walka o przetrwanie, czy egzamin? A może jedno i drugie?
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Rok publikacji: 2024
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Jarosław Ruszkiewicz - przeczytaj też

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Syndrom Everetta. Tom 3. Pandora - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: