SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Śmierć kwiatów polnych mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Liberum Verbum
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

`Śmierć kwiatów polnych` to momenty burzliwe, spokojne, ciężkie i nadzwyczajne, ubrane w delikatne słowa. Początki nastoletniego życia i próba dotarcia do zrozumienia otaczającego wszechświata. Pozorna czystość duszy, która nie wie, jak zrzucić ciężar kłębiący się w umyśle. Potrzeba wyrozumiałości, pierwszych dotyków i bezkarnego patrzenia w chmury. Przede wszystkim jest to wrażliwe i młode serce.

Alicja Mowczan (2003 -) - zielonogórzanka, mieszkająca we Wrocławiu, gdzie studiuje. Ma niepomierne zamiłowanie do natury i kształtowania krajobrazu w zgodzie z nią. Należąca do osób Wysoko Wrażliwych; często zwraca uwagę na problemy współczesnego świata, pragnąc im zapobiec. W wolnych chwilach pisze na łące wiersze, listy i coś jeszcze.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poezja
Wydawnictwo: Liberum Verbum
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 62
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Śmierć kwiatów polnych - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: