SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Porwanie Świętego Mikołaja mobi,epub,pdf

1

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo Horyzont Idei
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Porwanie Świętego Mikołaja jest kontynuacją książki Życie i Przygody Świętego Mikołaja Lymana Franka Bauma. Ta niezwykła historia utrzymana w charakterystycznym dla Bauma klimacie pełnym magii i niezwykłości - znanym tak dobrze z serii Opowieści z Krainy Oz, pozwala na szczegółowe poznanie biografii Mikołaja i jego niezwykłych towarzyszy. W części pierwszej, podzielonej na dzieciństwo, dorosłość i lata podeszłe, odkrywamy obszerną i pasjonującą, niemalże biograficzną relację z życia naszego bohatera oraz wszystkich jego współpracowników i leśnych przyjaciół. Porwanie Świętego Mikołaja stanowi kontynuację,  powstałą specjalnie na życzenie najmłodszych, ale i odrębną historię, którą z powodzeniem można przeczyta, nie znając trzonu opowieści Lymana Franka Bauma - jednak cóż może być lepszego, niż przeczytać obie pozycje napisane piórem tak barwnym, tak przepełnionym wyobraźnią i subtelnością?
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: Horyzont Idei
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 5
Język: PL
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Porwanie Świętego Mikołaja - mobi, epub, pdf, 1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: