SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Oczyska mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Liberum Verbum
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

`Oczyska` są kwintesencją twórczości `naturalnej`. To zbiór wierszy z gatunku `co w duszy gra`. Z pewnością nie zachwyci jurorów konkursów poetyckich ani miłośnika wyszukanej pod względem stylistycznym i technicznym poezji. To wiersze `zwykłego człowieka`, który znalazł upust dla swoich emocji; pełne ciepła, wrażliwości, radości, naturalności, szczerości, ale i nostalgii i impresji. Może to nieco na wyrost, ale Tomasz Kowalak swoimi wierszami zdaje się być Nikiforem słowa. Tomasz Kowalak - świdniczanin z urodzenia (1979 r.), dorastał w Żółkiewce pod Strzegomiem. Z zawodu ekonomista, znalazł zatrudnienie przy obróbce strzegomskiego granitu. Obecnie mieszka i pracuje jako chauffeur w sekcji VIP na lotnisku Heathrow w Wielkiej Brytanii. Odnalazł swą miłość i spełnienie w rodzinie. W wolnych chwilach przelewa na papier swoje wspomnienia, uczucia, refleksje związane z otaczającym światem, często widziane z perspektywy kierowcy. W swoich utworach używa potocznego języka.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poezja
Wydawnictwo: Liberum Verbum
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 20
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Oczyska - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: