SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Ludzie Putina. Jak KGB odzyskało Rosję i zwróciło się przeciwko Zachodowi mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

Wojna na Ukrainie, poparcie dla radykalnej polityki w Europie i wpływ na wybory w USA w 2016 roku

W ostatnich latach Rosja Władimira Putina prowadziła skoordynowaną kampanię mającą na celu rozszerzenie swoich wpływów i osłabienie zachodnich instytucji.

Jak i dlaczego to wszystko się wydarzyło i kto to zorganizował?

Dziennikarka śledcza Catherine Belton opisuje dojście Władimira Putina do władzy i otaczającą go małą grupę członków KGB.

Zagłębiając się w wewnętrzne funkcjonowanie Putina na Kremlu, kontaktuje się z kluczowymi osobistościami w kraju i ujawnia, jak Putin zastąpił niesfornych potentatów Jelcyna nowym pokoleniem lojalnych oligarchów, zniszczył gospodarkę i system prawny swojego kraju oraz rozszerzył swoje wpływy.
na zachodzie.

W rezultacie plan odwetu KGB został w straszliwy sposób ujawniony.

To historia, która zaczyna się długo po upadku Związku Radzieckiego, kiedy siatka szpiegów próbowała przenieść miliardy dolarów z Rosji na Zachód.

Po przejęciu kontroli nad gospodarką przez Putina sieć pozyskała nowe przepływy pieniężne, aby zrealizować swoje cele - od Moskwy po Londyn, Szwajcarię po Brighton Beach.

`Ludzie Putina" to pełen pasji obraz dojścia do władzy, które pogrzebało nadzieje na nową Rosję i doprowadziło do tragicznych konsekwencji dla jej obywateli i coraz bardziej niszczycielskich konsekwencji, poważnych dla świata.

`Ta książka stała się definitywnym potwierdzeniem rosnących wpływów Putina i Putinizmu.`

Anne Applebaum

`Rzadko mamy okazję zajrzeć tak głęboko za kulisy tego, co dzieje się na Kremlu. I dowiedzieć, jak dalece za sznurki pociąga tam KGB, dawny pracodawca Władimira Putina. Belton spotyka się jego dawnymi przyjaciółmi.
Odtwarza działania rosyjskich służb, od kresu i upadku ZSRR, aż po kryzys na Ukrainie. O szczegóły wypytuje dawnych oligarchów. Ale przede wszystkim - tłumaczy, jak Putin doszedł do władzy. I jak mógł się przy niej tak
długo utrzymać. Bardzo polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym Rosją.`

Witold Szabłowski

`Mnóstwo jest publikacji o współczesnej Rosji... Ta bije na głowę je wszystkie. Długo oczekiwani Ludzie Putina jest najlepszą i najważniejszą książką o współczesnej Rosji.`

The Times

`Przełomowa i skrupulatnie zbadana anatomia reżimu Putina, książka Belton rzuca nowe światło na zagrożenia, jakie rosyjskie pieniądze i wpływy stanowią teraz dla Zachodu.`

Guardian
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: bestsellery wszech czasów
Kategoria: literatura faktu i reportaż
Wydawnictwo: SQN Sine Qua Non
Rok publikacji: 2022
Liczba stron: 600
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Ludzie Putina. Jak KGB odzyskało Rosję i zwróciło się przeciwko Zachodowi - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: