SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Living by Design, Not by Default Nonsense-Free Life in a Beautiful World Full of Crap w wersji do nauki angielskiego mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Słówko
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Książka ze słownikiem, ćwiczeniami i nagraniami mp3
Język angielski - poziom B2+

Czy humanist(k)a może odnieść sukces i wieść szczęśliwe życie - a na dodatek głośno o tym mówić? Czy można być szczęśliwym i spełnionym bez codziennego wdzięczenia się w social mediach? Czy więcej warty jest glamour czy dobrostan?
The Human(istic) Way. Living by design, not by default: Nonsense-free and fulfilling life in a beautiful world full of crap to nietypowy poradnik samorozwojowy. Maya Arenas Guerra, polska filolożka-psycholożka, mająca normalną pracę i żyjąca zgodnie ze swoimi war-tościami, zaprasza do eksplorowania różnych aspektów ludzkiej egzy-stencji. W 11 dynamicznych rozdziałach zachęca do refleksji nad takimi zagadnieniami, jak zarządzanie czasem i energią, wyznaczanie celów życiowych, relacje, a także kreowanie własnej filozofii życia. Pozycja została zainspirowana dziesiątkami książek filozoficznych i psycholo-gicznych, a także wielowymiarowym życiem autorki.
The Human(istic) Way to poradnik nie napisany przez coacha uczą-cego jak żyć, nie napisany w Stanach, nie tylko dla startupowców.
Dużo humoru, dużo konkretów - ale także dużo otwartości i zachęty do radosnego eksplorowania własnej ścieżki życiowej.
The Human(istic) Way w wersji do nauki angielskiego pomoże Ci udo-skonalić swój angielski, a jednocześnie zastanowić się nad poruszany-mi zagadnieniami, takimi jak życiowe wybory, samodoskonalenie, do-brostan, relacje, finanse.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: Słówko
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 250
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Living by Design, Not by Default Nonsense-Free Life in a Beautiful World Full of Crap w wersji do nauki angielskiego - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: