SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Jak przestać walczyć z dzieckiem? mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo eBOOKnij to
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Odkryj moc "pozytywnej przerwy" i raz na zawsze skończ walkę o władzę z dziećmi.
Czy Twoje relacje z dziećmi przypominają jakąś grę? Nieustannie idziesz w zapasy, odbijasz piłeczki, boksujesz się z dziećmi w codziennych zmaganiach? Czujesz, że wychowanie to harówka emocjonalna, która oddala Was od siebie? Uwaga! Czas na time-out, czyli pozytywną przerwę według Pozytywnej Dyscypliny.
Jak przestać walczyć z dzieckiem? Pozytywna przerwa i 50 innych sposobów dla rodziców i nauczycieli to kolejna książka dla rodziców od Pozytywnej Dyscypliny, pełna praktycznej wiedzy i wsparcia.
Zaprasza ona rodziców i wychowawców, by odkryć moc pozytywnej przerwy. To narzędzie, które buduje na relacjach i szacunku do dziecka i samego siebie.
Chwila na ochłonięcie, czas na przemyślenie zachowania, karny jeżyk?
To wciąż popularne i stosowane metody dyscyplinujące w wielu domach i placówkach. W takiej czy innej odsłonie - niezależnie od dekoracji, świadomie lub nie - te metody pełnią często funkcję kary. Przynoszą efekt zupełnie odwrotny do oczekiwanego, bo osłabiają motywację dziecka, zagrażają relacji, uruchamiają mechanizmy zemsty lub buntu, wpędzają w poczucie winy dziecko i rodzica, zaniżają samoocenę.
 
Dlaczego ta książka jest wyjątkowa?
Najnowsza książka z serii Pozytywnej Dyscypliny autorstwa Jane Nelson zaprasza rodziców i wychowawców, by odkryć moc pozytywnej przerwy. To narzędzie, które buduje na relacji i szacunku do dziecka i samego siebie.
W swojej koncepcji autorka wykorzystuje teorię mózgu i współczesne badania z zakresu self-reg. Dzięki temu pozytywna przerwa, to nie forma kary, ale sposób na wyciszenie emocji dziecka i opiekuna oraz powrót do równowagi bez uszczerbku dla relacji.
Dzięki książce docenisz czas na nudę i odpoczynek, który uczy sztuki samoregulacji i samodyscypliny, a także wzmacnia w dziecku wiarę w siebie i kształtuje umiejętności rozwiązywania problemów.
Ponadto:
ˇ opracujesz plan działania i postawy, by uniknąć walk o władzę z dziećmi;
ˇ wzmocnisz wewnętrznie dzieci przez angażowanie ich w proces zmiany zachowania;
ˇ zrozumiesz błędne strategie dziecka, które kryją się za trudnym zachowaniem.
ˇ odkryjesz, że czas nudy może być wartościowym doświadczeniem dla dziecka.


Opinie
Ta książka to szansa na spokój w naszych relacjach z dziećmi, uczniami i dorosłymi. Po co stosować pozytywną przerwę? Aby poczuć się lepiej, bo tylko wtedy mamy szansę zachować się lepiej (…).
Renata Korolczuk, Edukatorka PD, nauczycielka, mama
Dla mnie ta książka to przewrót kopernikański w myśleniu o wychowaniu i kompletne, gotowe do wzięcia narzędzie. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek, kto pracuje z dziećmi, nie przeczytał tej książki.
Danuta Kuźnik, Edukatorka PD, logopeda, pedagog terapeuta, mama
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: eBOOKnij to
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 176
Język: PL
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Jak przestać walczyć z dzieckiem? - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: