SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Feniks. Przebudzenie. Część 1 - Audiobook mp3

  • mp3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook mp3 do pobrania

Lektor
Czas trwania 467:23:00
Wydawnictwo FENIKSEM
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Dylogia Feniks składa się z dwóch tomów. Każdy z nich został podzielony na dwa audiobooki, w związku z tym całość zamyka się w czterech audiobookach. Niniejsze nagranie obejmuje rozdziały I-VI tomu drugiego - Feniks - Przebudzenie.

W drugiej części Feniksa, Oli i Maris nie przestają tańczyć w uczuciach, które do siebie żywią. Oddzieleni od siebie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i geograficznym nie mogą o sobie zapomnieć, bo połączenia ich dusz nie sposób zerwać. Choć każde z nich musi stawić czoła własnym traumom, nieuświadomionym lękom i problemom, które trzeba rozwiązać tu i teraz, przemierzają tę drogę z godnością, krocząc ścieżką przeznaczenia. Czasem wydaje nam się, że coś nie ma prawa się zdarzyć, jest z góry skazane na porażkę - poddajemy się pod presją nacisków społecznych i rodzinnych. Bywa, że sami jesteśmy sobie wrogami, zamykając się, stawiając wewnętrzne mury, ograniczając rozwój własnej świadomości i horyzontów, bo inni obok są tak niezmiernie nieskomplikowani i płytcy, a więc i my nie możemy być trudni. Feniks jest historią o pokonywaniu murów i blokad, o burzeniu i przebijaniu ścian własnych ograniczeń. Bohaterowie niniejszej powieści mogą być ocenieni wielorako. Najprawdopodobniej pierwszym odruchem społeczeństwa byłaby krytyka za ich słabość i inność, za to, jakie problemy mają... Problemy ze sobą to coś wstydliwego tak bardzo, że lepiej o tym nie mówić. Ale nawet ci, którzy mienią się złotą zbroją siły i przebojowości, noszą bagaż. Nie wiesz o nich nic, bo skrywają swe traumy, jak skarby, których strzegą w obawie przed światem... w ciemności własnych umysłów, we wspomnieniach pełnych łez. Ci właśnie pozorni giganci, władający światem swoją charyzmą, pierwsi cię skrytykują, gdy ujawnisz swoje słabości, uznając, że nie można dostrzegać i pochylać się nad własnymi bliznami - lepiej udawać, że ich nie ma. Oli i Maris to zwycięzcy - ludzie, którzy stawili czoła niemożliwemu, którzy w chwilach największej słabości wznieśli się w niebo, dając swym duszom wolność. Aby to zrobić, trzeba mieć w sobie depozyt dobra i świadomości, nie należy się poddawać nawet wtedy, gdy czujesz, że nie ma już nic... Za rogiem może czekać to, o czym śnisz, kiedy dajesz sobie prawo do marzeń. Poznaj drogę Oli i Marisa do wolności, miłości i spełnienia, może cię zainspirują... bo, czy chcesz tego, czy nie, ich pierwiastki masz w sobie.

Nagranie przeznaczone jest dla słuchaczy dorosłych.

Niniejsza seria zawiera sceny seksualne, traumatyczne przeżycia psychiczne, porusza problemy z nałogami, pokazuje kliniczne stany psychiatryczne, przemoc, próby samobójcze i depresję. Gama języka zastosowanego w utworze jest szeroka, mając zarówno charakter literacki, jak i przepełniony wulgaryzmami w zależności od uwarunkowań, w których poruszają się bohaterowie. Opisy stanów psychicznych mogą wywołać niepokój, depresję i panikę u osób wrażliwych, bądź tych, które w przeszłości borykały się z problemami natury psychicznej, choć czytający wskazywali, że dla nich utwór ma także działanie terapeutyczne. Osoby wrażliwe jednak, powinny rozważyć rezygnację z tej pozycji. Książka zawiera informacje na temat zdrowia, które nie powinny zastępować porady lekarza ani też być traktowane jako konsultacja medyczna. Autorka/wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki dla zdrowia, mogące wystąpić w wyniku stosowania zaprezentowanych w książce metod oraz zachowania bohaterów. Autorka podkreśla, że w jej opinii trafna diagnoza wykwalifikowanego lekarza, pomoc farmakologiczna oraz terapia, powinny być ścieżką leczenia depresji, traumy oraz uzależnień.


ISBN: 9788396924834
Autor: Emilia Chabior
Wydawnictwo: Feniksem
Projekt graficzny okładki: Emilia Chabior
Lektor: Jarosław Rodzaj
Produkcja: Story4U
Czas trwania: 7h 47min 23sek
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: literatura piękna,  dla kobiet,  powieść społeczno-obyczajowa,  romans
Wydawnictwo: FENIKSEM
Rok publikacji: 2023
Czas trwania: 467:23:00
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Lektor: Jarosław Rodzaj

Emilia Chabior - przeczytaj też

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook mp3 - Feniks. Przebudzenie. Część 1 - Audiobook mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: