SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Natasza Socha - biografia

Natasza Socha urodziła się w listopadzie 1973 roku. Ukończyła studia na kierunku dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Swój czas spędza w Poznaniu, a także na wsi pod Akwizgranem w Niemczech, która stanowi dla niej doskonałe źródło inspiracji twórczej. Natasza Socha pracowała jako dziennikarka, obecnie pisze felietony oraz powieści, głównie z gatunku kryminałów, literatury pięknej, a także dziecięcej. Ponadto, ilustruje książki dla dzieci i w wolnych chwilach maluje, zwłaszcza w nurcie klasycznym i współczesnym. Od 2015 roku wraz z Moniką Paluszkiewicz prowadziła bloga o nazwie chilfiga.pl, który poświęcony był zdrowej żywności, jednak zrezygnowała z tego zajęcia na koszt pracy literackiej. Prywatnie Natasza Socha jest żoną, mamą dwójki dzieci, a także opiekunką dwóch psów. Chętnie wyrusza na spacery, podczas których może obserwować borsuki i myszołowy, a także trenuje jeździectwo. Jej charakter odpowiada stereotypowemu skorpionowi, który nie lubi obłudy, za to ceni czarny humor oraz ironię.

Natasza Socha – książki o trudach rodziny patchworkowej


Natasza Socha książki to, przede wszystkim, powieści obyczajowe, które poruszają tematykę dotyczącą każdego przeciętnego człowieka. Autorka w błyskotliwy sposób jest w stanie ująć skomplikowane i trudne treści w sposób dowcipny. Jej debiutancka powieść pod tytułem Macocha błyskawicznie stała się bestsellerem, podbijając serca polskich czytelników. Opowiada o kobiecie - Romie, która wyszła za mąż za mężczyznę - Bruna, który, jak się okazuje, ma dziecko z poprzedniego małżeństwa. Pewnego dnia u progu drzwi ich domu staje czternastoletnia Kasia, która z czasem pokazuje swój bezczelny charakterek. Jak poradzi sobie Roma w roli macochy? Czy uda im się dogadać i wzajemnie do siebie zbliżyć? Co na to Bruno? Dowiesz się tego, czytając Nataszy Sochy książki! A jeśli szukasz także innych powieści obyczajowych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Natasza Socha – ebooki, które odpowiadają na pytanie, czym jest piękno


Natasza Socha ebooki to, między innymi, tytuł (Nie)piękność, dostępny na naszej stronie w dwóch formatach: mobi oraz epub. Opowiada o dwudziestoośmioletniej kobiecie imieniem Nasturcja, która jest bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu. Przez to jest niepewna siebie i zamknięta na nowe znajomości, z wyjątkiem tych internetowych. Jest to historia także o czterdziestopięcioletniej Paulinie, która stanowi kwintesencję kobiecego piękna. Uroda jednak wiąże się dla niej z wieloma wyrzeczeniami, o których nikt nie wie. Pewnego dnia ich ścieżki się krzyżują, by czytelniczki mogły sobie odpowiedzieć na pytanie, czym tak naprawdę jest piękno. To powieść poruszająca niezwykle ważny temat, pomagający zrozumieć kobietom, że w każdej z nich tak naprawdę drzemie urokliwy łabędź. Warto sięgnąć po Nataszy Sochy ebooki, by poznać tę wyjątkową historię.

Natasza Socha – książki dla dzieci


Natasza Socha książki pisze również dla dzieci. Należą do nich takie tytuły, jak: Zula i rozgniewany las, Zula w szkole czarownic, Zula i magiczne obrazy, Zula i porwanie Kropka. Wszystkie te historie dotyczą przygód dziewięcioletniej czarodziejki Zuli, która odkrywa, że posiada umiejętności magiczne i powoli uczy się je wykorzystywać. Seria ta opowiada o sile przyjaźni, a także o tym, że już od najmłodszych lat ważne jest pomaganie innym i tolerowanie ich odmienności. Jeśli szukasz opowieści pełnych przygód, które niosą za sobą konkretne przesłanie, zamów Nataszy Sochy książki dla swoich dzieci na Gandalf.com.pl!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 159 książek, których autorem jest: Natasza Socha. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: poradniki, Literatura piękna, sensacja, Nauki humanistyczne, kryminał, dla dzieci, pakiety, literatura piękna, literatura piękna, biografie, wspomnienia, sensacja i literatura grozy, Książki na prezent 🎁, Ferie z audiobookiem, wysyłka 24h, Lekkie, nowości, Nowości, Bestsellery, W.A.B..

Na książki autora Natasza Socha mamy rabaty sięgające do 46%.
... ...
Zobacz więcej produktów