SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Żelazne trzewiczki (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Bajka
Data wydania 2022
Oprawa twarda
Liczba stron 36
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

"Baśń tę dedykuję wszystkim, którym się wydaje, że są zbyt słabi, aby coś osiągnąć" - napisała Roksana Jędrzejewska-Wróbel na okładce "Żelaznych trzewiczków", baśni o wytrwałości. O małych krokach, którymi powoli dochodzi się do wymarzonego celu. A nawet gdyby nie udało się go osiągnąć - to i tak liczy się przede wszystkim droga. I satysfakcja z codziennego pokonywania własnych ograniczeń.

Małgosia, bohaterka tej opowieści, lubiła robić tylko to, co przychodziło jej szybko i bez trudu. Zmieniła się dopiero pod wpływem dramatycznych przeżyć. I nie od razu, lecz powoli. Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu... To dzięki swej wytrwałości zdołała wrócić do życia. I poczuła prawdziwą radość - znacznie większą niż wtedy, gdy nie miała jeszcze "żelaznych trzewiczków"... Doceniła też to, co wcześniej, przed wypadkiem, przychodziło jej bez trudu.

To książka dla tych, którzy zbyt łatwo się poddają. Którzy nie wierzą w siebie, w to, że mogą coś osiągnąć. Oby kiedyś zdołali zrobić ten pierwszy krok. I następne. I oby mogli roześmiać się jak Małgosia: "Szło mi okropnie. Ale się nie poddałam!", SZCZĘŚLIWA, BO WYTRWAŁA.

To piąta z siedmiu "Baśni nie dość znanych" - każda z ich bohaterek zrozumiała, od czego zależy szczęście. Najwyższa pora przypomnieć sobie lub nareszcie poznać mądre ludowe baśnie, które opowiada na nowo mistrzyni odczytywania starych prawd, autorka bestsellerowego zbioru bajek dla młodszych Czytelników pt. "Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii".

Cykl "Siedem szczęśliwych. Baśnie nie dość znane" tworzą tomy: "Kwiat paproci", "Szklana Góra", "Dziwożona", "Woda żywa", "Żelazne trzewiczki", "Kije samobije" i "Śpiący rycerze". Serię zaprojektowała i wszystkie tytuły zilustrowała Marianna Oklejak.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Dla dzieci,  Książki edukacyjne,  Książki kreatywne i aktywizujące,  Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Dydaktyka,  Gry i zabawy,  Inscenizacje teatralne,  Media w edukacji,  Terapia,  Upośledzenie fizyczne
Wydawnictwo: Bajka
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 190x225
Liczba stron: 36
ISBN: 9788365479846
Wprowadzono: 06.10.2022

Roksana Jędrzejewska-Wróbel - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Żelazne trzewiczki - Roksana Jędrzejewska-Wróbel

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: