SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Współpraca transgraniczna w Unii Europejskiej. Doświadczenia polsko-niemieckie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo SCHOLAR
Oprawa twarda
Ilość stron 378
 • Wysyłamy w 24h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Książka niniejsza przedstawia wyniki kompleksowej ewaluacji ex post, przeprowadzonej dla działań finansowanych z budżetów czterech pierwszych lat Programu Współpracy Przygranicznej Phare Polska-Niemcy 1994-1999. Ocen dokonywano w terenie - na pograniczu polsko-niemieckim, analizowano także działania podjęte w instytucji zarządzającej całym programem. Dążeniem autorów było określenie oddziaływania programu i poszczególnych jego komponentów na czterech poziomach: całego regionu pogranicza, poszczególnych programów, pojedynczych projektów, a także mieszkańców tego terenu, którzy programy i projekty zarówno realizowali, jak i w różny sposób z nich korzystali. Książka może być wykorzystywana przez władze samorządowe i instytucje publiczne, starające się o środki Unii Europejskiej, zawiera bowiem wiele przykładów udanych przedsięwzięć współfinansowanych z unijnych funduszy.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  ekonomia i biznes
Wydawnictwo: SCHOLAR
Oprawa: twarda
Wymiary: 150x240
Ilość stron: 378
ISBN: 83-7383-121-5
Wprowadzono: 24.05.2006

RECENZJE - książki - Współpraca transgraniczna w Unii Europejskiej. Doświadczenia polsko-niemieckie - Grzegorz Gorzelak, John Bachtler, Mariusz Kasprzyk

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 10 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: