SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zróżnicowania warunków życia

Polskie rodziny i społeczności lokalne

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo SCHOLAR
Oprawa miękka
Ilość stron 262
 • Wysyłamy w 24h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Procesy społeczno-polityczne i ekonomiczne zachodzące obecnie w Polsce nie mają już tak radykalnego charakteru jak budowa ustroju demokracji wolnorynkowej i przystąpienie do Unii Europejskiej. Najważniejszym ich aspektem był dokonujący się w ostatnich latach stopniowy wzrost gospodarczy i związana z nim poprawa warunków bytu. Zbyt wcześnie jest jeszcze na stwierdzenie czy te dwa procesy uległy tylko spowolnieniu, czy wręcz zahamowaniu lub nawet odwróceniu w wyniku ostatniego światowego kryzysu finansowego.
Książka przedstawia najbardziej dotąd kompleksową, integrującą różne typy obiektywnych i subiektywnych danych, społeczno-terytorialną mapę różnicowań warunków życia w Polsce po zakończeniu procesów transformacji ustrojowej i integracji z Unią Europejską. Analizy szeroko pojętych warunków życia oparte są na ogromnym projekcie badawczym, zrealizowanym przez Centrum Badania Opinii Społecznej w 2007 r., czyli bezpośrednio przed wystąpieniem pierwszych objawów światowego kryzysu ekonomicznego.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  socjologia
Wydawnictwo: SCHOLAR
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 160x230
Ilość stron: 262
ISBN: 978-83-7383-286-2
Wprowadzono: 09.07.2009

Krzysztof Zagórski, Bohdan Jałowiecki, Grzegorz Gorzelak - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Zróżnicowania warunków życia, Polskie rodziny i społeczności lokalne - Krzysztof Zagórski, Bohdan Jałowiecki, Grzegorz Gorzelak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 2 oceny )
 • 5
  0
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: