SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bajki nie tylko chińskie dla ambitnych Czyli 108 opowieści, motywacji i refleksji

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo KOS
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Ilość stron 348
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

Te moje opowieści dziwnej treści, z morałem lub końcową refleksją, od prawie dwudziestu lat mają zwyczaj niepokoić i opiekować się ludźmi. Nie zrobiłyby jednak nic bez Ciebie. Jeśli napotkasz na swej drodze Bajki dla ambitnych, zadbaj o nie i zajmij się nimi. Naucz się je czytać tam, gdzie są potrzebne; tym, którzy ich potrzebują. A potem pozwól im na samodzielne zbieranie owoców Twojej pracy.

Czasem człowiek, by przetrwać, bardziej potrzebuje prostych słów, chwili radości, życzliwego uśmiechu niż ?all inclusive? ? wykwintnego jedzenia i komfortowego spania. To dlatego ludzie karmią swojego ducha opowieściami, a umysł chwilą zamyślenia ? w ten sposób troszcząc się o swoje jutro.

Bądź pragmatycznym optymistą, tzn. wszystko dobrze się skończy, jak w bajce, ale pod warunkiem, że będziesz się o to troszczył.


Zbigniew Królicki* * *

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki ? od 15 roku licencjonowany międzynarodowy wykładowca Silva Mind Control, Laredo, Teksas (USA). Publicysta, autor i popularyzator metod i technik psychologii pozytywnej, rozwijających potęgę myśli, woli i sugestii; doskonalących umysł człowieka. Metod wskazującym normalnym ludziom drogę do szczęśliwego, normalnego życia. Ma gruntowne wykształcenie trenerskie w zakresie psychologii pozytywnej - ukończone krajowe i zagraniczne kursy i szkolenia z zakresu bioterapii, ESP oraz psychoneuroimmunologii, sugestopedii i programowania neurolingwistycznego. Jest autorem dwunastu książek i kilkuset publikacji z tych dziedzin. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle popularne ?Bajki Chińskie- czyli108 opowieści dziwnej treści?, Numerologia Chińska, Feng Shui-niech przestrzeń pracuje dla ciebie i ?21 godzin do sukcesu?.

W ciągu prawie 25 lat Metody Silvy w Polsce w jego kursach uczestniczyło ok 150 tys. osób. Obok kursów otwartych prowadził też seminaria zamknięte dla firm np.: CISCO, Artur Andersen, Commercial Union, Bank Zachodni, CASTOR. Ogromna popularnością cieszą się jego seminaria poświęcone kontroli stresu, pracy z emocjami, kursy motywacyjne w dziedzinie, biznesu, sprzedaży.

Jest założycielem prywatnych szkól pomaturalnych: Studium Edukacji ekologicznej, Akademii feng Shui, Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego-Life Coaching College we Wrocławiu.

Zawodowo, jest pracownikiem naukowym Politechniki Wrocławskiej, zajmującym się techniką niskich temperatur, Kierownikiem Katedry Techniki Cieplnej oraz autorem 5 monografii, patentów i zgłoszeń patentowych i ponad 300 publikacji naukowych z tych dziedzin.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Kulturoznawstwo,  nauki humanistyczne,  literaturoznawstwo,  różne
Wydawnictwo: KOS
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 348
ISBN: 9788376493176
Wprowadzono: 04.07.2023

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Bajki nie tylko chińskie dla ambitnych Czyli 108 opowieści, motywacji i refleksji - Zbigniew Królicki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: