Sukces z EFT - Iwona Kotłowa - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Sukces z EFT (miękka)

książka

Sukces z EFT - opis produktu:

EFT jest narzędziem, który służy do rozwoju osobistego, a także zawodowego. To doskonała metoda na pozbycie się negatywnych emocji, traum z przeszłości, lęków i fobii. Jest też niezawodnym sposobem na eliminowanie niszczących myśli, blokad i przekonań, które mogą tkwić w Tobie od dzieciństwa. Sprawdza się także na poziomie fizycznym, na przykład w pozbywaniu się bólu, chorób czy napięć.
Autorka proponuje wiele technik EFT wraz ze zdjęciami i szczegółowym ich opisem. Możesz je dostosować do swojej indywidualnej sytuacji. Dzięki nim z łatwością odzyskasz równowagę i wykażesz pozytywne podejście do nurtujących Cię spraw. Poznasz system usuwania blokad w biznesie i sam opracujesz ćwiczenia, które wyeliminują lęk i opór przed zmianą. Do tego możesz wykorzystać opisaną w książce metodę Kaizen czyli podzielić jeden ważny cel na kilka mniejszych. Zyskasz wówczas poczucie, że sytuacja będzie zmieniała się stopniowo, a nie drastycznie. Poznasz też techniki koncentracji, które stanowią podstawę szybkiego podejmowania decyzji oraz sprawnego i efektywnego działania.
Odkryjesz i nazwiesz swoje fobie. Równie dobrze może to być lęk przed porażką jak i sukcesem. To one mogą blokować Cię przed dalszym rozwojem czy wykonaniem kolejnego kroku. Gdy się ich pozbędziesz nauczysz się precyzyjnie ustalać cele oraz konsekwentnie je osiągać. Poznasz tkwiące w Tobie przekonania i zmienisz te, które są niewłaściwe. Odzyskasz dawną energię i zapał do działania i dalszego kreowania wspaniałej przyszłości.
Prosta droga do sukcesu.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Sukces z EFT
4.5/5 ( 6 ocen )
  5
  4
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Jakub

 • 16-11-2015
 • 14:33

Bardzo chciałbym założyć własną działalność i być dla siebie szefem. Jedyne co mnie przed tym wstrzymywało to lęk, że mi się nie uda. Po przeczytaniu tej książki i stosowaniu ćwiczeń EFT nabieram coraz większej pewności. Mam wrażenie, że poukładałem pewne sprawy w swoim życiu i teraz łatwiej jest mi podejmować decyzje. Wcześniej musiałem długo zastanawiać się nad każdym swoim działaniem, teraz, jeśli się na coś decyduję, zaczynam to robić. Polecam tę metodę wszystkim, którzy czują blokady przed działaniem. To naprawdę pomaga.

Czy recenzja była pomocna?